Grand prix Polonia

to już XXX edycja

» Zdrowie

zdrowie


Nowoczesna klinika dentystyczna Royal Dent Bartkowiak i Urban s. c. mieści się we Wrocławiu przy ulicy Leszczyńskiego. W budynku znajduje się kilka bardzo dobrze wyposażonych gabinetów. Każdego dnia przyjmuje tu całe grono doświadczonych stomatologów. W ofercie leczenie zachowawcze, wypełnianie ubytków, leczenie kanałowe, chirurgia stomatologiczna, implantologia.

Royal Dent Bartkowiak i Urban S.C.

Royal Dent Bartkowiak i Urban S.C.
ul. Leszczyńskiego 5/7/9
50-078 Wrocław
Województwo
Tel. 713441129


Zdrowa moda na Jogę Jako zjawisko popularności tego, czy innego zagadnienia dotyczącego życia w społeczeństwie, moda nierzadko miewa wpływ dobroczynny, nie tylko biznesowy. JOGA, stając się modną alternatywą dla pędu ku pozyskiwaniu coraz to nowych dóbr materialnych, należy właśnie do mód tego lepszego rodzaju.Fajny ciuch, czy bajeczna fryzura mogą przynieść poprawę nastroju, ale niewiele poradzą na poprawienie wewnętrznego stylu życia, sposobu odżywiania się, w budowaniu właściwych nawyków, czy przyjmowaniu ze spokojem, nierzadko przykrych zawirowań życiowych. Natomiast systematyczne ćwiczenia jogi już tak.Za ich pomocą, przy odpowiednim treningu i umiejętnie dozowanym medytacjom, uzyskuje się spokój wraz z pozytywnym nastawieniem do otaczającej nas rzeczywistości. I co istotne, tworzy punkty stabilnego oparcia, bez względu na to, jaka ta rzeczywistość jest, czy w jakim otoczeniu na co dzień funkcjonujemy.
pl. Powstańców Śląskich 1
53-329 Wrocław
Województwo
Tel. 664728882


Czasami w życiu zdarza się tak, że ktoś bardzo lubi trunki alkoholowe i traci kontrolę nad ich spożywaniem. Wtedy mówimy o chorobie alkoholowej zwanej potocznie alkoholizmem. W takim przypadku należy jak najszybciej przerwać spożywanie. Pierwszym krokiem do podjęcia terapii jest właśnie detoks alkoholowy. Należy pamiętać, że detoksykacja nie jest terapią leczenia uzależnienia od alkoholu lecz procesem pomagającym organizmowi człowieka na podjęcie walki. Detoksykacja alkoholowa jest wręcz niezbędna do rozpoczęcia terapii leczenia uzależnienia od alkoholu. Przywraca ona organizmowi równowagę fizjologiczną, poprawia samopoczucie człowieka, a dzięki takiemu leczeniu pacjent jest w stanie docenić uczucie trzeźwości i w sposób świadomy podjąć walkę z nałogiem. Detoks alkoholowy powinien być przeprowadzany pod opieką lekarza specjalisty, a przed jego rozpoczęciem należy wykonać komplet badań. W trakcie detoksykacji przeprowadza się zabiegi odtruwające organizm z toksyn alkoholowych i innych szkodliwych substan

EWA JUŚKIEWICZ ALKAMED

EWA JUŚKIEWICZ ALKAMED
ul. Szadkowskiego 6/39
01-493 Warszawa
Województwo
Tel. 695030012

© gpp2012.pl - 2018