Grand prix Polonia

to już XXX edycja

» Budownictwo

budownictwo


W zakresie działalności firmy Decoration znajduje się projektowanie i aranżacja wnętrz. W ofercie firma posiada również prace wykończeniowe pomieszczeń. Firma należąca do Moniki Nowak specjalizuje się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych, użyteczności publicznej, a także ogrodów i tarasów. Wciąż zyskuje na popularności i zdobywa nowych klientów.

DECORATION Wnętrza  KRZYSZTOF NOWAK

DECORATION Wnętrza KRZYSZTOF NOWAK
UL. GRANICZNA 87A
54-530 WROCŁAW
Województwo
Tel. 601720001


Wrocławskie przedsiębiorstwo Termodach ociepla nowe budynki, starsze budowle, zajmuje się także fachowym i specyficznym ocieplaniem budynków objętych ochroną konserwatora zabytków. Ocieplanie dachów, poddaszy, stropów, ścian, podłóg, fundamentów. Usługi we Wrocławiu i poza miastem. Krótkie terminy realizacji. Indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Termodach Mirosław Grochowski

Termodach Mirosław Grochowski
Janusza Korczaka 11
51-658 Wrocław
Województwo
Tel. 605839486


WEST WOOD to firma, która prowadzi działalność w zakresie produkcji, dostarczając klientom nie tylko okna i drzwi, ale też bramy garażowe, furtki, ogrody zimowe, a także daszki nad wejścia czy szprosy. Producent realizuje proste i bardziej skomplikowane projekty. Swoim klientom gwarantuje fachowe doradztwo.

WEST WOOD PRODUCT INTERNATIONAL Sp. z o.o.

WEST WOOD PRODUCT INTERNATIONAL Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 8
54-519 Wrocław
Województwo
Tel. 713570735

© gpp2012.pl - 2018